Terka mi vypila vodku.

21. října 2015 v 9:43 | Barbora |  fangirl
Tak si tak uvědomuju že to teď bude vypadat, jako kdyby jsme chodily jenom na Chasing Christy. Ale to spíš bude tím, že se k Vám moc často nehlásíme a ty naše věčný last minute hardcory si necháváme pro sebe.
Nicméně Jsme si s Terkou řekli, že by jsme sem mohli konečně zase něco napsat. A protože jsme minulý pátek byli přesně po půl roce na Chasing Tracy, téma bylo víc než jasný.


Kluci hráli ještě s Call Tracy v Budějovickym Velbloudu, kde jsme už docela štamgasti bych řekla...takhle, mám všechny mighty časopísky asi od února tohohle roku, takže to už trošku něco znamená! Pokud Vás to zajímá, tak playlist maj kluci pořád stejnej. Zahráli teda navíc jednu novou písničku Sarah z připravovanýho EPčka Young&Bold, který má vyjít prvního listopadu a na který se nejvíc těším!! Poslední věc byla jak jinak než Best enemy.
Konečně jsme si taky koupily merch (sice jako už nemaj ty s barevným logem ale tak...), takže teď jsme už konečně true fans! Za trička jsme daly naše poslední penízky a drobáčky co nám zbyli, jsme hodily do kasičky show your help. Co se týče Call Tracy, konečně jsem si uvědomila, že moje snažení má nějaký smysl. Už asi 6 let se snažim podporovat mladý český kapely a konečně si toho kurva někdo všimnul. Moc dík! Taky cenim! Naživo jsou tihle kluci fakt něco úžasnýho, takže doporučuju na ně někdy zajít!
Pak teda přišla átftrpárty, na který hrál diskžokej (funfact: víte, proč se tomu říká diskžokej? je to v podstatě pán, co jezdí na disku, haha.) Vlk Sklenička, moc si to nepamatuju, ale asi to bylo fajn....přišlo na něj hodně lidí. Možná i víc, než na Chasing Christy. To je docela smutný, ne? Naše výlety ven z Velblouda radši popisovat nebudu, ani story o nalezenym pivu, to by asi nebylo vhodný. Každopádně za pár hodin tam nebyla ani noha. Zbyly jsme tam jen my, vožralej kluk s trikem skywalker, část Chasing Christy a Banán (pěkný vousy, Banáne...jen tak btw.) takže, by jsme tímto chtěly opět poděkovat barmanům, že nás tam nechali až do zavíračky. A taky klukovi, v triku skywalker, že nás nakonec nechal bejt.....nebo ne?...já si to fakt nepamatuju....sakra. Zbyly nám samozřejmě peníze už jenom na vlak, protože Terka (já) je kráva, žejo, a neumí zavírat skřínky na vlakáči. Takže jsme tam 2x musely hodit šede. No a co jako. Mimochodem, přikládáme ještě nejnovější klípek Chasing Christy. Je to mrda. Jakože fakt. Hodně velká. Jo a je tam Davey z Taped.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama