Terka mi vypila pivo.

21. října 2015 v 10:11 | Barbora a Tereza |  fangirl
Znáte aplikaci Tinder? Ne...aha.


Je to něco jako seznamka, kde vám tahle aplikace nabídne lidi z vašeho okolí a vy ty lidi buď lajkujete, a nebo křížkujete. Před týdnem jsem tam narazila na fakt hustýho vousáče, který byl údajně 20km ode mě. Ve finále jsem se od něj dozvěděla, že je z Itálie, a že ten den hraje se svojí kapelou v Budějický fabrice! Náhodička! Protože jsem tušila, že na random kapely z Itálie moc lidí nechodí, rozhodly jsem se s Terkou tam ject a tyhle kluky podpořit, haha.
Ve fabrice točili třináctku, takže si to umíte domyslet...
První teda hrála kapela ze Strakonic Cela pro Klárku, s kterou jsme si zazpívaly pana Chládka a samozřejmě Křupana! Dvakrát! Po nich teda přišli na řadu italové. Těžko říct, co hráli za žánr, avšak znělo to super! Sice pro nás trošku měkkčí, ale tak...vypořádaly jsme se s tím myslím statečně.
No, potom jsme s klukama z itálie vlastně seděli u stolu, poslouchaly, jak mluví italsky, občas vymyslely nějaký vtípek v angličtině a ujídaly jim večeři. Taky jsme se dozvěděly, že suka znamená rusky kurva a italsky blowjob. Takže tímto by jsme chtěly poděkovat za užitečnou informaci :-------).
Kluci šli zanedlouho spát, protože budějice byla teprve první zastávka jejich tour a další den je čekalo německo. My jsme nakonec skončily s opilým Ivanem a s Justinem Bieberem. Zajímavá zkušenost. Oba se nám tak po hodině ztratily, takže jsme zůstaly opět samy. První autobs nám jel samozřejmě asi až za 4 hodiny, takže jako klasika no...Nakonec nás u sebe nechal přespat jeden náš hodný kamarád, tkže tímto děkujeme a omlouváme.

A teď si tak říkám, jestli náš blog vůbec někdo čte. Občas doufám, že ne. Tohle si píšeme spíš jen tak pro seb bych řekla aby jsme se pak mohli ohlédnout do minulosti a vzpomenout si, jak jsme se zase jednou pořádně opily. haha. Teda vlastně...my nepijeme. Minule jsem taky tak přemýšlela, proč jsme náš blog pojmenovaly chasingtracy. A přišla jsem na to. V tu dobu, co jsme tenhle log zakládaly jsme zrovna byly úplně poprvé na koncertě Call Tracy...a protože hned potom jsme se chystaly na chasing christy...nějak ten název byl víc než jasnej. A teď se mi hodně často stává, že fakt místo chasing christy říkám chasing tracy...tohle bych měla omezit, si myslim.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama