Potkali jsme Chasing Christy!

3. května 2015 v 13:27 |  fangirl
Mám ráda tyhle hardcorový akce, protože tam jsou vždycky nejlepší lidi - my.

Čau!
Tak konečně jsme se dostali na koncert druhé kapely, podle které se jmenuje náš blog! CHASING CHRISTY!
Kluci ve čtvrtek zahráli v Budějickym Velbloudu společně s Another Fake Heroes a Sail This Ship Together.

První kapela S.T.S.T. začla hrát o dost později než měla, ale to nic nemění nic na tom, že absolutně splnili má očekávání a jejich vystoupení bylo skvělé! Po nich přišli na řadu Another Fake Heroes, který jsem dost podcenila, protože naživo nebyli tak špatní, jak jsem si vždycky myslela, že jsou. (#sorrynotsorry) No a konečně přisli na řadu Chasing Christy, na které jsem se těšila úplně nejvíc! Ani ti mě nezklamali - jak při vystoupení tak i potom po koncertě na baru (ahahah).

abych teda doplnila to nejdůležitější... :D
Jelikož jsme fangirls jak se patří, jely jsme i přesto, že bylo jasný, že budeme muset pár hodin čekat na autobus.
Takže koncert skončil ve 12 cca (???), after byla super, fotily jsme se s neznámým týpkem, kterej si nás prý hrozně oblíbil, i když jsme se s ním předtím nebavily. Vlastně jsem si předtím ani nevšimla, že tam byl. (#sorrynotsorry) Pak jsme pořád budily chudáka rybáře, kterej spal na pódiu a následně pak na mě (hahah). No a pak, když lidi začali odcházet, začalo to být trochu slabší. Zbyl jen jeden úchyl, jeden opilej chlápek, jeden týpek, kterej si dělal srandu z opilýho chlápka a barmani. A my se rozčilovaly, protože jsme počitaly s busem, kterej měl jet v 5, ale idos ho samozřejmě nenašel, takže jsme se musely smířit s tím, že nepojedeme dřív, než v 7.
Ještěže jsou ve velbloudu tak super barmani, že nás tam nechali vlastně úplně do zavíračky. FAKT DÍK! (Jo a strhaly jsme plakáty ze dveří, haha.)
Hned jak zavřeli Velbloud, šly jsme na nádraží, protože co jinýho dělat. Místo toho, aby jsme si šly sednout na vlakáč jako normální lidi, zůstaly jsme sedět na eskalátorech (protože hřáli, žejo....jo a byly vypnutý) a tam jsme seděly nejmíň 3 hodiny, ZÁBAVA.
Za tu dobu, co jsme tam seděly, jsem zjistila, že některý lidi očividně neumí chodit po eskalátorech, který většinou jezdí nahoru, dolů....divný. A po třech dloooouhých hodinách jsme se konečně odebraly na vlakáč (kde jsme seděly další hodinu....) zjistily jsme, že vlak má výluku a navíc začalo pršet, což nám přidalo na naší nový image bezďáků/feťáků. Víc se toho asi posrat nemohlo.....Jo a aby jste věděli, HODINA SPÁNKU ÚPLNĚ STAČÍ!
Ale každopádně, i přes to všechno, to stálo za to. Takže 30.5 znova!!!!
Odkazy:
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama